Yüzey yapışmasını ve tutunmayı artırmak için Korona

Korona, yüzey yapışmasını ve tutunmayı arttırmak için en çok kullanılan ve en düşük maliyetli çözümdür. Bugün sektörde dönüştürülen tüm malzemelerin %95' inden fazlasında kullanılmaktadır ve bu da Koronayı doğru çözüm haline getirmektedir. Vetaphone, Korona teknolojisini 1951 yılında icat etmiştir ve koronanın mucididir.

Vetaphone Korona

Ekstrüzyon

 13 Mart 2019 Çarşamba  Ahmet Yılmazcan

Blown film veya cast film için ekstrüzyon hattına korona makinesi eklemek, converting işlemi öncesi mükemmel bir yüzey gerilimi elde etmek için gereklidir.

Devamı

Converting

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Converting sürecinde korona sistemlerimiz; mürekkep ve tutkallamaya hazır olan bir yüzey ve yüksek tutunma kabiliyeti sağlamak için kullanılır.

Devamı

Dar En

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Dar en baskı makinanızda Vetaphone Corona-Plus kullanarak kaplama malzemesine gerek kalmadan üretim maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Devamı

iPlasma

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

iPlasma özel işlemler gerektiren baskı için en uygun maliyetli çözümdür. Astar ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır ve baskıda mürekkep kuruması gibi sorunların yaşanmasını engeller.

Devamı

Kaplama

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Kaplama hatları genellikle çok yüksek hızlarda çalışır. Bu nedenle bu hatlar için tasarlanan Vetaphone Corona sistemleri kaplama hattının her türlü talebi için özel olarak üretilmiştir.

Devamı

Diğer

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Korona Kalemi

Jeneratör

Vantilatör

Ozon Eliminatörü

Devamı

Vetaphone Hakkında Bilgiler

 8 Nisan 2020 Çarşamba  Ahmet Yılmazcan

Vetaphone, Korona teknolojisini 1951 yılında icat etmiştir ve koronanın mucididir. Korona teknolojisine dair ihtiyacınız ne olursa olsun Vetaphone korona sistemi size çözümler üretir.

Devamı
+