Flekso Baskı Ekipmanları

POLYWEST

 26 Ekim 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Polywest, iki farklı sektör olan 'Flexo Baskıda kullanılan klişe bağlama Sleeveleri ve 'Plastik Kalıplar' (GRP ve CRP) için hem kaliteyi hem de know-how'ı garanti etmektedir. Bu terimlere aşina iseniz şu an doğru yerdesiniz.

Devamı

HARPER

 26 Ekim 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Harper ile flekso baskınıza boyut atlatın!

Devamı

SLEEVE DEPOLAMA SİSTEMİ

 26 Ekim 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Flekso baskı sisteminin en önemli ve hassas parçaları olan sleeve ve aniloksaların , üretim bölgelerinde bazı dış etkenlerden ve yanlış istifleme sebeplerine bağlı olarak zamanla deforme olabilmekte, ayrıca sleeve ve aniloksların adet miktarı arttıkça mevcut depolama şekilleri ile çalışma alanlarında sorun teşkil edebilmektedir.

Devamı

PRIMEBLADE

 25 Ekim 2018 Perşembe  Ahmet Yılmazcan

PrimeBlade, tüm çalışma hayatları Doctor Blade rakle bıçakları üreten firmalarda geçmiş çok tecrübeli kişilerin kurduğu İsveç menşeli bir firmadır. Baskı sektöründe yenilikçi düşünce ve projeleri gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. PrimeBlade'i rakiplerinden ayıran en önemli fark %100 en üst kalite İsveç çeliğini hammadde olarak kullanmasıdır. İsveç çeliği en kaliteli çelik olarak kabul edilmektedir.

Devamı

MANYETİK FİLTRELER

 26 Ekim 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Manyetik filtre kullanımı, özellikle solvent ve su bazlı mürekkep kullanımında, aniloksların korunmasında(çizilmemesinde) ve baskı kalitesine destek amaçlı çok basit ama etkin bir uygulamadır.

Devamı

ROTOMETAL

 21 Nisan 2020 Salı  Ahmet Yılmazcan
Devamı
+