Aniloks Surface Cleaner

Aniloks merdanelerinizin üzerinde bulunan inatçı ve yüzey lekelerini temizlemek için üretilmiştir. Özel olarak formüle edilmiş bu temizleyici direkt kullanıma hazırdır. Su ve mürekkep izleri, yüzey çizgileri, lekeleri ve kaplama kalıntısı dahil olmak üzere lekelerin yumuşatılmasına ve çıkarılmasına yardımcı olur. Aniloks merdanelerinin temizlenmesine ek olarak, bu konsantre temizleyici ayrıca baskı bileşenleri ve aksesuarları üzerinde de kullanılabilir.

Kullanımı: En etkili şekilde kullanmak için, bir Harper ürünü olan X-Cel Pedin üzerine Anilox Surface Cleaner'ı  (ASC) püskürtün. Ardından, dairesel bir hareket kullanarak Anilox Surface Cleaner' ı lekeli alana iki üç dakika uygulayın. Bir bezi alkol ile kombine ederek alanı temizleyin veya yüzeyi durulayın ve kurutun. Düzenli temizlik ve bakım, aniloksun ömrünü uzatabilir ve daha yüksek kalitede tutarlı sonuçlar sağlayabilir.

Anilox Surface Cleaner, seramik aniloks merdanelerin yüzeyindeki, yüzey lekelerinin ve inatçı lekelerin giderilmesinde etkilidir.

+